Organizacja pogrzebów Warszawa

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Żałoba po śmierci bliskiej osoby to szczególny czas.

Przepełniony bólem, żalem i wieloma innymi emocjami. Trudno w tych chwilach skupić się na sprawach przyziemnych, takich jak organizacja pogrzebu, kontakty z urzędnikami, księdzem czy grabarzem.

Nasz zakład pogrzebowy na Woli działa od kilkunastu lat, od samego początku troszcząc się o najbliższych zmarłej osoby. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, w tym również organizację pogrzebów. Korzystając z naszej pomocy, mogą być Państwo pewni że wszystkie sprawy zostaną załatwione jak należy, a pogrzeb odbędzie się w atmosferze szacunku i spokoju, tak bardzo potrzebnego wszystkim żałobnikom.

Pomoc i wsparcie

Organizacja pogrzebów w kilku krokach

Jak przebiega organizacja pochówku w Warszawie z udziałem naszego zakładu? Wszystkie oferowane przez nas usługi pogrzebowe dostosowane są do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Pogrzeb w obrządku świeckim lub kościelnym

Nasz zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby świeckie i kościelne. Dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, aby zapewnić uroczystość zgodną z zasadami formalnymi każdego z tych obrządków.

Wybór cmentarza

Współpracujemy z zarządami wszystkich cmentarzy w Warszawie. Zorganizujemy pochówek na każdym wskazanym cmentarzu, pośrednicząc w kontaktach i sprawach urzędowych z jego administracją.

Forma pochówku

Tradycyjny pochówek w trumnie lub kremacja i prochy umieszczone w urnie. Spełniamy ostatnią wolę zmarłego lub życzenie jego rodziny. W ofercie posiadamy duży wybór trumien i urn, dostępnych w wielu rozmiarach.

Oprawa muzyczna

Pogrzeb może otrzymać wyjątkową oprawę muzyczną. Orkiestra, skrzypek, organista. Jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie zmarłej osoby, bez angażowania w to Państwa. Współpracujemy z utalentowanymi muzykami z dużym doświadczeniem.

Oprawa kwiatowa

Kwiaty, wieńce, stroiki, dekoracje kościołów – to wszystko możemy wykonać za Państwa, zapewniając najlepszą estetykę, solidność i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z kwiaciarnią, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie.

Wybór terminu

Pogrzeb odbędzie się w dogodnym dla Państwa terminie, po jego wcześniejszym uzgodnieniu z władzami wybranego cmentarza. Z odpowiednim wyprzedzeniem rozwiesimy klepsydry we wskazanych przez Państwa lokalizacjach.

PROFESJONALIZM PODPARTY DOŚWIADCZENIEM

Organizacja pogrzebów a koszty

 

Wiele osób nie chce rozmawiać na ten temat, niestety w tak przykrych i bolesnych okolicznościach członkowie rodziny zmarłego nie mogą uciec od kosztów i organizacji pogrzebu.

Wysokość zasiłku pogrzebowego niezmiennie od kilku lat wynosi 4000 złotych. Koszty organizacji pogrzebu w Warszawie ustalane są indywidualnie w zależności od decyzji, oczekiwań i możliwości finansowych rodziny.

Koszty stałe są do oszacowania, natomiast jeżeli chodzi o kwotę ogólną z realizacją przeprowadzenia ceremonii pogrzebu, zależy ona od wielu czynników: życzenia rodziny względem pochówku, odbioru zwłok i przewóz do chłodni, wykupienia miejsca na cmentarzu, rodzaju pochówku, zabiegów przygotowawczych ciała do pogrzebu, ubierania zmarłego, kosmetyki, wyboru urny, kosztu kremacji, wyboru trumny, transportu autokarem uczestników pogrzebu, usług fotograficznych czy też oprawy muzycznej ceremonii. Również na koszt pogrzebu składają się akcesoria takie jak: klepsydry, nekrologi, tabliczki, krzyże.

Nieodłączną częścią uroczystości pogrzebowej, nadającą powagi całej ceremonii i będącą hołdem składanym osobie zmarłej są również kwiaty takie jak: wieńce pogrzebowe, wiązanki pogrzebowe i bukiety pogrzebowe. Przez najbliższą rodzinę na ogół wybierane są wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów, dekoracje na trumnę, a przez dalszą rodzinę i znajomych bukiety kondolencyjne i wiązanki pogrzebowe.

W celu odciążenia Państwa w tak trudnych i ciężkich chwilach, jakimi jest ostatnie pożegnanie z bliską osobą, służymy wsparciem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pomogą w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Organizacja pogrzebu dzieci utraconych.

 

Przeżywanie bólu po stracie dziecka utraconego trudno sobie wyobrazić. Rozumiemy rodziców i zadbamy o pomoc w przeżyciu tego trudnego czasu. Zawsze wspieramy i informujemy rodziców pogrążonych w rozpaczy jak poradzić sobie z zorganizowaniem wszystkich niezbędnych formalności oraz procedurą pochówku.

Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu i uroczystości pogrzebu dziecka utraconego. Udzielimy Państwu wszelkiej potrzebnej pomocy, aby ta ostatnia droga Maluszka była godnym pożegnaniem.

Dlaczego warto powierzyć nam organizację pogrzebu?

Solidność

Organizujemy pogrzeby nieprzerwanie od kilkunastu lat. Pozwala nam to działać szybko, bezbłędnie i profesjonalnie, zapewniając najwyższy standard świadczonych usług.

Profesjonalizm

Dbamy o właściwe przeszkolenie naszych pracowników. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje. Dysponując nienagannymi manierami, dopełniają szacunku uroczystości.

Bezpieczeństwo

Zakład pogrzebowy działa zgodnie ze wszystkimi wytycznymi i zaleceniami sanepidu, przestrzegając obostrzeń i stosując wymagane środki ochrony osobistej.

Szybkość

Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, czekając w gotowości aby nieść pomoc. Zapewniamy ją nie tylko na etapie organizacji pogrzebu, ale również przy transporcie itp.

Wizerunek

Nasz zakład pogrzebowy jest znany i ceniony w Warszawie. Wieloletnie tradycje procentują zaufaniem do naszej marki i pewnością, że warto z nami współpracować.

Formalności

Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo obawiać się wizyt w urzędach lub rozmów z administracją cmentarza. Tym wszystkim zajmiemy się my.