URNY WARSZAWA

Bogata oferta urn – szeroki wybór materiałów i wzorów

W ofercie zakładu pogrzebowego znajduje się bogaty wybór urn.

Urny wykonane z różnego rodzaju materiałów, dostępne są w korzystnych cenach i wielu kolorach, sposobach wykończeń, a także rozmiarach.

Tradycyjne urny wykorzystywane są przy kremacji zmarłego. W szczelnie zamykanych urnach umieszczane zostają prochy zmarłej osoby. Ze względów higienicznych i sanitarnych, w pierwszej kolejności zostają one umieszczone w szczelnych workach, które następne trafiają do urny. Ona sama zostaje zapieczętowana, a wieko dokładnie przyklejone i uszczelnione.

Pomoc i wsparcie

Jakie urny oferuje nasz zakład pogrzebowy?

Kremacja staje się coraz popularniejsza w Polsce. Miejsce tradycyjnej trumny zastępują urny. Znacząco mniejsze rozmiary i duży wybór modeli zasługują na dokładniejsze przedstawienie. Poniżej przedstawiamy wybrane rodzaje urn, które są dostępne w naszym zakładzie.

Kompozytowe urny

Urny kompozytowe wykonane są z mieszanki zmielonego kamienia, najczęściej granitu, połączonego wytrzymałymi żywicami epoksydowymi. Wybór urny kompozytowej daje pewność uzyskania największej wytrzymałości, eleganckiego wyglądu, jak również przystępnej ceny. Kompozytowe urny do złudzenia wyglądają jak marmurowe lub granitowe, a jednocześnie są wyraźnie tańsze oraz łatwiejsze w utrzymaniu czystości i higieny.

Drewniane urny

Urny wykonane ze szlachetnych gatunków drewna to coraz częstszy wybór. Bardzo eleganckie, wytrzymałe, a także dostępne w dużym wyborze naturalnych modeli. Drewniane urny charakteryzuję się spójnym wyglądem, a także dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci. Dokładnie zaimpregnowane i zabezpieczone, nie wykazują żadnej wrażliwości na działanie wilgoci i innych warunków atmosferycznych.

Kamienne urny

Urny wykonane z kamienia naturalnego zaliczane są do jednych z najchętniej kupowanych urn. Ciężkie, masywne, stabilne i naturalne. Do produkcji tego typu urn wykorzystuje się szlachetne, popularne gatunki minerałów, takich jak marmur lub granit. Powierzchnia kamiennych urn zostaje starannie wyszlifowana i wypolerowana, dzięki czemu jest gładka w dotyku i prosta w utrzymaniu czystości.

Metalowe urny

Urny wykonane z metali szlachetnych to stosunkowa nowość, która jednak cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Doceniane za elegancki wygląd, trwałość i wytrzymałość, produkowane są z wielu gatunków stali szlachetnej nierdzewnej. Są one odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, niesprawiające trudności w czyszczeniu, a ponadto szczelne, stosunkowo lekkie i dostępne w konkurencyjnych cenach.

Mosiężne urny

Mosiądz jest jednym z najszlachetniejszych gatunków metalu. Produkowane z niego urny charakteryzują się maksymalną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo wysokimi walorami estetycznymi. Charakterystyczny kolor mosiężnej urny to jedna z jego największych zalet. Jeżeli szukają Państwo mosiężnej urny na prochy bliskiej sobie osoby, w naszej ofercie na pewno znajdzie się odpowiedni model.

Szklane urny

Urny wyprodukowane z mocnego, bezpiecznego szkła to nowość. Dla wielu takie szklane urny to zaskakująca propozycja, która jednak ma zwolenników. Wykonane zostały ze specjalnego gatunku szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i stłuczenia. Jest ono również odporne na zarysowania, dzięki czemu urna przez długi czas zachowuje swój oryginalny wygląd i nie sprawia najmniejszych trudności w przechowywaniu i transporcie.

Najwyższa jakość wykonania

Dlaczego warto kupić u nas urny?

Wysoka jakość

Oferujemy wyłącznie urny o sprawdzonej i potwierdzonej jakości, na które udzielamy gwarancji producenta

Sprawdzeni producenci

Urny dostępne w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, polskich producentów i dostawców

Korzystne ceny

Decydując się na zakup urn w naszym zakładzie, mają Państwo pewność zakupu ich w konkurencyjnych cenach

Duży wybór

Zapewniamy Państwu swobodę wyboru urn spośród bogatej gamy wzorów, materiałów oraz cen – urny dostępne od ręki

GALERIA

Realizacje i oferta naszych urn