Trumny WARSZAWA

Trumny w ofercie naszego zakładu pogrzebowego

Bogata oferta trumien w atrakcyjnych cenach

Drewniane trumny to jeden z najważniejszych elementów tradycyjnego pochówku, a także symbol nierozerwalnie związany ze śmiercią i przemijaniem.

Wybór trumny dla osoby, która chcemy ostatni raz pożegnać na tym świecie może być trudnym przeżyciem.

Doskonale to rozumiemy i z tego powodu przygotowaliśmy ofertę, na którą składają się wyłącznie najwyższej jakości trumny drewniane. Są one wykonane ze starannie selekcjonowanych gatunków drewna, gwarantujących maksymalną wytrzymałość, solidność i estetykę wykonania.

trumna

SZEROKI WYBÓR

Gatunki drewna, z których produkowane są trumny

Dębowe trumny

Dąb to jeden z najszlachetniejszych gatunków drewna rosnących w Polsce. Jego charakterystyczna cecha to duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i twardość. Dębowe trumny to wytrzymałość, solidność i naturalny wygląd z dobrze widocznymi słojami.

Jesionowe trumny

Trumny wyprodukowane z drewna jesionowego, stanowią najlepszy kompromis pomiędzy jakością i ceną. Są trwałe, bardzo ładne z wyglądu oraz dostępne w rozsądnych cenach. Dzięki temu że występują w wielu modelach, stanowią odpowiedź na potrzeby i oczekiwania większości osób.

Trumny z drewna iglastego

Do produkcji tych trumien wykorzystane zostało sezonowane i starannie selekcjonowane drewno iglaste. Trumny z tego gatunku wyróżniają się ładnym wyglądem oraz przystępną ceną. Dostępne od ręki, również występują w bogatym wyborze modeli, wzorów i rozmiarów.

Jaki jest koszt trumny?

Jedno z najczęstszych pytań zadawanych naszemu zakładowi pogrzebowemu z Warszawy to pytanie ile kosztuje trumna. Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od wielu czynników, między innymi zależy preferencji, budżetu przeznaczonego na ceremonię, gatunku drewna z jakiego jest wykonana oraz rodzaju zdobień. My w naszej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór z wyselekcjonowanych gatunków drewna: trumny dębowe, trumny jesionowe, trumny z drzewa iglastego.

Wybór ten jest jednym z kluczowych decyzji jaką podejmuje rodzina zmarłego w trakcie organizacji pochówku, ponieważ jest wyeksponowana podczas ceremonii pogrzebowej. Mamy nadzieję że każdy znajdzie interesujący go model, który spełni Państwa oczekiwania oraz będzie się elegancko i godnie reprezentować.

Stale poszerzamy nasz katalog trumien o nowe wzory. Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Warszawie lub do całodobowego kontaktu telefonicznego 791 857 358 , 22 404 96 24 w celu wyboru odpowiedniej trumny spośród naszej wystawy.

W sprzedaży posiadamy bogaty wybór trumien z różnych gatunków drewna.

Można je obejrzeć na naszej ekspozycji, uzyskując na miejscu fachowe informacje z pierwszej ręki, dotyczące właśnie ów trumien. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i dysponują fachową wiedzą, aby móc Państwu zaoferować najlepszy rodzaj trumien w określonym budżecie.

Jak wybrać odpowiednią trumnę?

Wiemy że wybór trumny to przeżycie, któremu trudno jest podołać. Nasi pracownicy zawsze są w gotowości, aby służyć Państwu fachową radą i wskazówkami przy wyborze trumny. Możemy zaoferować modele, których cena bez trudu mieści się w kwocie zasiłku pogrzebowego, nie wymagając od Państwa żadnych dopłat.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że takie trumny w żaden sposób nie są gorszej jakości niż pozostałe produkty w ofercie. Ich korzystniejsza cena jest efektem dużej skali produkcji, pozwalającej obniżyć koszta wytworzenia i zakupu materiału. Trumny te również powstają z najwyższe jakości drewna gatunków liściastego, sezonowanego, suchego i starannie impregnowanego.

Wybierając trumnę do pochówku, należy mieć na uwadze wagę i wzrost osoby, którą zamierzamy w niej pochować. Zdecydowana większość trumien dostępnych w sprzedaży, posiada standaryzowane rozmiary, co w dużym stopniu ułatwia ich wybór i zakup.

Galeria naszych trumien