Organizacja pogrzebu na powązkach

Zakład pogrzebowy Powązki

Zakład pogrzebowy Powązki

Usługi pogrzebowe Powązki

Warszawiacy bez problemu mogą skorzystać z pomocy Zakładu Ostatniej Posługi, którego biuro znajduje się przy ulicy Powązkowskiej 10. Dogodna lokalizacja firmy zdecydowanie ułatwia mieszkańcom stolicy otrzymanie szybkiej pomocy w sprawie organizacji pogrzebu i wszystkich kwestii z nim związanych.

Nasz zakład zapewni Państwu wsparcie nie tylko przy organizacji pogrzebu, ale także z chęcią wykona w Państwa imieniu czynności administracyjne, a wśród nich formalności w ZUS czy KRUS. Prosząc nas o zorganizowanie ostatniego pożegnania Ukochanej Osobie, z pewnością można być spokojnym, że wszystko zostanie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik, a ciepłe i sentymentalne wspomnienia pozostaną z uczestnikami pogrzebu na bardzo długo.

Zakład Ostatniej Posługi na Powązkach

W naszym biurze znajdującym się na Powązkach nasi pracownicy przyjmą Państwa z otwartymi rękami i odpowiedzą na każde nurtujące pytanie dotyczące śmierci czy przebiegu pogrzebu. To właśnie przy ulicy Powązkowskiej 10 ustalą z nami Państwo wszelkie szczegóły, które połączone w całość stworzą niezapomniane ostatnie spotkanie z Państwa Członkiem Rodziny, który odszedł na wieczny spoczynek.

 Personel Zakładu Ostatniej Posługi bez problemu objaśni różnice pomiędzy formami pochówków, a także związane z różnorodnością charakteru danej ceremonii. W naszej firmie, aby każda rodzina otrzymała godne pożegnanie, organizujemy pogrzeby świeckie oraz wyznaniowe, przebiegające zgodnie z wyznaniem danej religii lub poglądu.

Usługi pogrzebowe Powązki

Zakład Ostatniej Posługi – najwyższy profesjonalizm

W Zakładzie Ostatniej Posługi, którego właścicielką jest Pani Ewa Leśniewska, każda rodzina w żałobie otrzymać może profesjonalne i kompleksowe wsparcie w przygotowaniu ceremonii żałobnej.

Firma ta daje gwarancję solidności, szybkości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu świadczonych usług. W biurze Zakładu Ostatniej Posługi można nie tylko uzgodnić wszystkie kwestie formalne, ale także wybrać różne akcesoria pogrzebowe, a wśród nich trumny oraz urny.

Firma oddaje do dyspozycji Klientów także nowoczesny tabor samochodowy. Ceremonialne karawany, które posiada Zakład Ostatniej Posługi na Powązkach, uświetniają wszystkie uroczystości żałobne, które są mu powierzane.

Więcej informacji można uzyskać pod całodobowym telefonem: 791-857-358.